8 lipca 2017

Zdjęcie na obrazie....

Kolejny raz miałam przyjemność przetestować produkt firmy Saal Digital Polska. Tym razem zamówiłam fotoobraz na płótnie, ale w ofercie jest jeszcze kilka możliwości  np: pleksi, płyta pvc, dibond i galleryp. Do stworzenia fotoobrazu potrzebujemy program, który za darmo można pobrać ze strony  www.saal-digital.pl, w nim swobodnie zaprojektujemy fotoobraz oraz opłacimy i wskażemy adres dostawy produktu. Wszystko szybko i bezproblemowo. Zamówiony obraz dotarł na miejsce zamówienia bardzo szybko - zważywszy na fakt, że podróżowała z zagranicy. Godne polecenia jest również zabezpieczenie produktu podczas transportu - fotoobraz owinięty jest dokładnie folią ochronną oraz mocnym kartonem w którym produkt się nie przesuwa.
Fotoobraz  z Saal Digital Polska pod względem jakości jest na wysokim poziomie. Starannie wykonany. Kolory na obrazie -  nasycenie i kontrast są takie same jak na monitorze. Zdjęcie zawija się aż za tylną krawędź i jest tak samo wyraźne jak reszta obrazu (niestety spotkałam się z praktyką, aby krawędzie były rozmazane).
Podsumowując jeśli szukacie firmy, która przeniesie dla Was zdjęcie z monitora na ścianę wybierzcie Saal Digital Polska. To wspaniały prezent dla waszych bliskich i przyjaciół.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz